fbpx

Wynajem
apartamentów nad Morzem Bałtyckim

Zapraszamy do wypoczynku w najlepszych lokalizacjach w Grzybowie i Kołobrzegu. Posesja Plażowa oraz Posesja Kapitańska.

Dołącz do zaufanych Klientów spółki Kapitańska Invest
150 sprzedanych
Apartamentów w inwestycji
Posesja Kapitańska w Grzybowie
70 sprzedanych
Apartamentów w inwestycji
Posesja Plażowa

Doświadczenie w wynajmie
apartamentów

Prowadzimy wysokiej klasy obiekty apartamentowe już od 2015 roku
Bursztynowa 17 / Niechorze
14 apartamentów na wynajem w Niechorzu.
Obiekt działa od 2014 roku.
Pow. 600 m2
Villa Meteo
6 apartamentów na wynajem w Kołobrzegu.
Obiekt działa od 2021 roku.
Pow. 400 m2

Poznaj zalety naszej oferty

01

Strona internetowa i system rezerwacyjny

Naszymi partnerami technologicznymi są firmy G2 TEAM i Roomadmin. Uruchomimy profesjonalny serwis prezentujący apartamenty i umożliwiający rezerwację. Serwis wdrożony będzie w 3 językach. Będzie posiadać zaawansowaną wyszukiwarkę oraz filtrowanie apartamentów. Państwo jako właściciele uzyskają wgląd do kalendarza obłożenia.

02

Booking.com

Apartamenty będą również dostępne do wynajęcia poprzez system Booking.com. Zapewnimy pełną integrację oferty z naszym systemem, obsługę Klientów oraz dbanie o reputację i zadowolenie Klientów. Booking.com to zaawansowana platforma, która jest pewnym gwarantem ruchu. Sztuką jest odpowiednie zarządzanie kalendarzem i analizowanie dostępności – mamy tą wiedzę.

03

Facebook

Uruchomimy dedykowany profil na facebook, który oprócz wysokiej jakości materiałów graficznych i filmowych, będzie promowany za pomocą postów reklamowych i remarketingowych.

04

Instagram

Uruchomimy dedykowany profil na instagram, który oprócz wysokiej jakości materiałów graficznych i filmowych, będzie promowany za pomocą postów reklamowych i remarketingowych.

05

Duży zasięg w Internecie

Korzystamy ze wszystkich nowoczesnych form Marketingu Internetowego. Wykorzystujemy Google ADS, Social Media w tym Video, remarketing, portale noclegowe oraz działamy również w języku niemieckim. Dołączając do nas, mają Państwo, pewność, że marketing i zasięg oferty będzie na wysokim poziomie.

06

Sprzątanie i obsługa

Naszym priorytetem jest nie tylko utrzymanie nieskazitelnej czystości w wynajmowanych apartamentach, ale także dbałość o szczegóły i profesjonalizm w każdym calu obsługi. Właściciele apartamentów mogą być pewni, że ich obiekty będą prezentować się na najwyższym poziomie oraz przyciągać klientów.

07

Własne apartamenty Posesja Plażowa

Nasza spółka będzie dysponować 12 apartamentami na wynajem w inwestycji Posesja Plażowa Grzybowo. Jest to nasze potwierdzenie pełnego zaangażowania w rozwój marki Posesja Apartamenty. Uważamy, że właścicieli apartamentów najlepiej zrozumieją osoby, które również inwestycją aktywnie w nieruchomości i dysponują portfolio inwestycyjnym.

Zapytaj o warunki współpracy

  Gastronomia

  Dołącz do zaufanych Klientów spółki Kapitańska Invest
  01 - Restauracja Mikado
  Restauracja Mikado
  To klimatyczna restauracja nad morzem z kuchnią śródziemnomorską i unikalnym widokiem na morze. 2 tarasy widokowe. Piękny widok na wejście do portu w Kołobrzegu.
  Adres: Bulwar J. Szymańskiego 10, Kołobrzeg
  02 - Restaracja Pergola
  Restauracja Pergola
  Restauracja Pergola położona jest przy kołobrzeskiej promenadzie nadmorskiej w sąsiedztwie latarni morskiej. Kuchnia Polska oraz Włoska.
  Adres: Bulwar J. Szymańskiego 14, Kołobrzeg
  03 - Restauracja Bursztynowa 17
  Bursztynowa 17
  Restauracja, kawiarnia i lodziarnia z obszernym tarasem położona na parterze Apartamentów Bursztynowa 17 w Niechorzu.
  Adres: ul. Bursztynowa 17, Niechorze
  04 - Picco Bello Niechorze
  Picco Bello
  Restauracja Włoska, kawiarnia i lodziarnia położona w Niechorzu, przy głównej ulicy.
  Adres: Al. Bursztynowa 1, Niechorze

  O spółce Kapitańska Invest

  Tworzymy kameralne inwestycje deweloperskie nad Morzem Bałtyckim. Nasze projekty: Posesja Kapitańska i Plażowa spotkały się ze świetnym odbiorem na rynku.

  Aby jeszcze lepiej obsłużyć naszych Klientów i spełnić ich potrzeby, tworzymy spółkę celową do zarządzania apartamentami na wynajem. Inwestując w nasze nieruchomości, Klienci będą mogli nawiązać elastyczną współpracę dotyczącą pełnej obsługi inwestycji oraz uzyskać pasywnych przychód.

  Biuro: ul. Spacerowa 12/5, 78-132 Grzybowo

  • Stabilność finansowa
  • Doświadczenie wspólników
  • Nowe inwestycje w trakcie